SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienia w Domu Wydawniczym LONGPRESS należącym do INTERGO.PL Sp. z o.o. można składać na dwa sposoby:

• w naszym sklepie internetowym – najbardziej preferowany,
• mailowo na adres e-mail: biuro@longpress.pl

Zamówienia składane w sklepie internetowym umożliwiają najszybszą realizację zamówienia oraz gwarantują poprawność wprowadzonych danych adresowych i kontaktowych. Dodatkowym atutem jest możliwość składania zamówień przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wybierając złożenie zamówienia drogą mailową jego realizacja następuje po wystawieniu przez Wydawnictwo faktury pro-forma, na której podstawie Klient dokonuje wpłaty na konto Wydawnictwa.
Faktura pro-forma uwzględnia wszystkie rabaty łącznie z kosztami przesyłki oraz pełne dane do wykonania przelewu.

Realizacja zamówienia odbywa się najczęściej w kolejnym dniu roboczym od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Dostawy realizowane są Kurierem co gwarantuje najszybsze i najpewniejsze dostarczenie zakupionych materiałów – koszt Kuriera jest stały i jest znany przed zatwierdzeniem złożonego zamówienia w koszyku.

Wpłat za złożone zamówienie można dokonywać na 4 różne sposoby:

• przelewem na konto bankowe
• za pośrednictwem systemu transakcyjnego PayPal
• za pośrednictwem systemu transakcyjnego PayU
• przy odbiorze

Dla stałych Klientów udzielamy rabatów. Podczas składania zamówienia należy wpisać odpowiedni kod rabatowy otrzymany drogą mailową od Wydawnictwa. Jeżeli jesteś naszym stałym Klientem a jeszcze nie otrzymałeś kodu rabatowego – napisz do nas, abyśmy mogli Ci przesłać odpowiedni kod.

Warunkiem realizacji zamówienia jest założenie konta użytkownika przez podanie w formularzu poprawnych i kompletnych danych.
Dom Wydawniczy Longpress nie odpowiada za błędnie wypełniony formularz czego następstwem może być wysłanie zamówienia pod niewłaściwy adres, błędne wystawienie faktury VAT, bądź brak kontaktu z naszej strony.

Realizacja następuje sukcesywnie w zależności od ilości zamówień i dostępności towaru.

Sprzedający może dokonywać zmian cen w każdym czasie, przy czym cena obowiązująca w momencie składania zamówienia jest ceną wiążącą.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania bądź braku dostępności w danym momencie poszczególnych pozycji.